martin remenar

 • Majka & Kamil

  Majka & Kamil

 • Jarka & Jakub

  Jarka & Jakub

  S Jarkou a Jakubom sa nám pred svadbou akosi nepodarilo stretnúť i keď sú tuto hneď z vedľajšej dediny, teda zo Žiliny:) Nevedel som teda čo ma vlastne čaká. Češi svadbám hovoria “Veselka” a Ja by som to v tomto prípade jedným slovom nevedel vystihnúť lepšie:). Dokonca aj kameraman s ktorými je to občas na svadbe ťažké bol samý žart. Proste úplne kompletne parádna svadba:)

 • Monika & Ľuboš

  Monika & Ľuboš

  Mám rád piatkové svadby, pretože je to také milé vybočenie zo stereotypu pracovných víkendov. Fotenie portrétov som si naplánovali deň pred svadbou v mestskom parku uprostred Turčianskych Teplíc a tak v piatok bol naozaj oddychový svadobný deň a Monika s Ľubošom si ho mohli naplno vychutnať. Ja som sa len tešil, že som mohol byť jeho súčasťou:)

 • Lucka & Dalibor

  Lucka & Dalibor

  Lucka a Dalibor si ma objednali na prvú 1/2 svojej svadby, ktorá sa odohrala v Turci. Pred horúcim sobotňajším slnkom sme sa ukryli medzi borovice na Kalvárií v Kláštore pod Znievom. Aj keď som tu ešte nefotil, často sem chodím bicyklovať. Potenciál tohto krásneho miesta sa naplno ukázal pri samotnom fotení. V Turci je naozaj pekne všade, no lesy pod Znievom majú akési osobité čaro:)

 • Zuzka & Martin

  Zuzka & Martin

  Na svadbu Zuzky a Martina som cestoval do Liptovského Hrádku. Počasie, že by sa ani čerti neženili. No portréty sme fotili dodatočne po svadbe a tak nám dážď až tak veľmi neprekážal.
  Na posvadobné fotenie nám vyšiel krásny večer a Ja som sa vďaka Zuzke a Martinovi tešil zas z nových miest, ktoré som mal možnosť spoznať. Ďakujem:)

 • A & M

  A & M

  Táto svadba bola pre mňa veľmi príjemným začiatkom svadobnej sezóny. Podarilo sa mi ako pri mnohých tohtoročných termínoch dohodnúť fotenie svadobných portrétov mimo svadobný deň. Aj keď nám počasie v našich príliš neprialo, tak sa na posledný deň pred vrátením šiat predsa len umúdrilo a cestou na Podskalský Roháč vykuklo aj slniečko.

 • Lenka & Martin

  Lenka & Martin

 • Karneval v detskom centre Hugo

  Karneval v detskom centre Hugo

  Deti v materských školách sa možu fotografovať rozne. Vačšinou je bežné, že príde pán fotograf, ktorý si rozloží pozadia, nejaké svetlá s dáždnikmi alebo softboxami, navlečie prekvapené deťúrence do tematického kostýmu ala hokejista, muchotrávka, alebo princezná a robí umenie:) Obvykle sú z toho aj adekvátne neprirodzené fotky, pretože deti sa až na pár výnimiek vobec necítia prirodzene. Veľa krát sa ani odfotiť nechcú, čomu sa vlastne ani nečudujem. Práve z tohto dovodu takýto typ fotenia nemám príliš rád. Keď mi však zavolala pani riaditeľka z Detského centra Hugo v Banskej Bystrici a poprosila ma, či by som neprišiel odfotiť program tak som samozrejme nemohol odmietnuť:) Myslím, že deti sú najmilšie práve vtedy, keď sú zamestnané hrou a to sa musím priznať, že miestami som svoju pozornosť venoval programu miesto fotenia aj Ja sám i keď som zo školky vyrástol už velice dávno:) Myslím, že každý rodič sa oveľa viac poteší momentkám, kedy je dieťa prirodzene veselé a spokojné pri hre, než stuhnutým a vyľakaným “portrétom vo vtipných kostýmoch”. Možno to je aj inšpirácia pre iné školky, kde sa počas programu snaží každý rodič s kamerou a fotoaparátom fotiť a točiť to svoje dieťa a pri tom mu vlastne uniká tá autentická atmosféra z vystúpenia….

 • Svadobná výstava v Restaurant Gallery Bytča

  Svadobná výstava v Restaurant Gallery Bytča

  Prvý ročník svadobnej výstavy sa v Bytči uskutočnil v Restaurant Gallery & Apartmens a Ja som veľmi rád prijal pozvanie prezentovať svoju prácu na tomto spoločenskom podujatí. Krásne modelky obliekal svadobný salón Vanessa zo Žiliny, o účesy sa postarala šikovná Zlatica Jamborová a program moderovala a tiež spevom spríjemnila Mamba Dasha. Nech sa páči, tu je pár fotografií. Až cestou domov som si spomenul, že som si akosi pozabudol odfotiť aj vlastný stánok. Nuž o rok pri 2. ročníku….:)

 • Laci & Lucka

  Laci & Lucka

  Prvá svadba tohto roku bola pre mňa netradičná:) Keď mi Laco cez víkend zavolal a spýtal sa ma čo robím o týždeň v sobotu, tak mi hneď napadlo že sa žení alebo ideme bicyklovať:)
  Správna odpoveď bola za “A”. No bicykel sme pre istotu vzali aspoň na fotenie zo sebou tiež :) Zrušil som teda víkendovú účasť na svadobnom veľtrhu v Nitre a celý týždeň som sledoval predpoveď počasia.
  Rozhodnúť sa medzi “nudným” veľtrhom a poslednou “mládeneckou jazdou” kamaráta z partie bolo celkom ľahké:)
  Našťastie nám pani Perinbaba priala a ako na objednávku začal okolo obeda poletovať sneh.
  Rampa v doline otvorená, pán horár nám z okna požehnal a tak sme upaľovali za zimnými fotkami k Čertovej bráne. Ale dosť bolo rečí, tu je výsledok:)

 

2 / 6