martin remenar

 • Silvester 2017

  Silvester 2017

  - Hotel Impozant, Valčianska dolina

  - Juraj Bača (alebo Komisár Rex:)

  - Fly Sui

  - Glamour dance group

 • Hotel Impozant

  Hotel Impozant

  .

 • Kika a Matej

  Kika a Matej

  Vešeľe na východze, alebo východniarska svadba s Kikou a Matejom:) Zábavu presne vystihovala táto pesnička.
  “Šicke sme tu kamaraci, nikto z nas še už nestraci, my sme jedna veľká banda, s nami je ľem veľká sranda.” Naozaj sa mi do tejto galérie fotografie vyberali veľmi ťažko:)

 • rande Sabina & Peter

  rande Sabina & Peter

  Martinský Skanzen poznám doverne, nakoniec som tam mal sám svadbu:) Absolvoval som tam už toľko fotení, že ma toto inak krásne miesto už myslím nemá čím prekvapiť. O to viac ma preto potešilo fotenie predsvadobného rande Sabiny a Petra v krojoch a s krásnym Ćeskoslovenským ovčiakom:) Podvečer je Martinský skanzen najkrajší a vďaka krojom, akoby som sa vrátil v čase o pár generácií naspať. Sú proste dni, kedy všetko do seba krásne zapadá a toto bol jeden z nich. Ďakujem:)

 • Mirka & Marian

  Mirka & Marian

  Tak vraj keď chceš Boha rozosmiať, povedz mu o svojich plánoch. Na svadbe Mirky a Mariana sme sa dohodli na fotografovaní portrétov v iný deň. Nebolo to kvoli zlému počasiu v svadobný deň, len sme chceli jednoducho fotiť mimo svadobný deň na Martinských holiach.
  Plán to bol dobrý, no pri prvej fotke na Krížnej začalo liať tak, že sme k autu dobehli do nitky mokrí. Kým sme v aute rozmýšľali nad náhradným plánom ktorý nebol, tak sa príroda nad nami nakoniec zľutovala a dovolila nám predsa len odísť s peknými fotkami:) Ďakujem Mirka a Marian za odhodlanie, ktoré dokonca aj mňa v určitom momente opúšťalo. Boli ste skvelí:)

 • Monika & Rado

  Monika & Rado

  Po predošlej svadbe Jarky a Mareka som si dal reparát opať v tej istej dedine a dokonca aj skoro na tej iste ulici:) Pokiaľ mi to čas dovolí, rád vyrazím do prírody a do pamate si ukladám zaujímavé miesta aj kvoli svadobným portrétom. Vždy keď som šiel nad Zajacovou smerom na Chleb okolo opustenej chaty tak som si vravel, že tu by som rád niekoho ukecal:).
  Fotografovanie portrétov sme si dohodli na piatkový podvečer, kvoli volnejšej sobote a plán bol na svete. Samotný obrad aj slávnostná recepcia sa konali v peknom a útulnom prostredí Hotela Bystrička.

 • MARTIN REMENÁR - FUJI X FOTOGRAF

  MARTIN REMENÁR - FUJI X FOTOGRAF

  FUJIFILM X PHOTOGRAPHERS je skupina najlepších svetových fotografov používajúcich k svojej práci Fujifilm fotoaparáty. V tejto skupine sú takí veľkí fotografi ako Zack Arias, Damien Lovegrove, alebo Kevin Mullins.

 • Jarka & Marek

  Jarka & Marek

  Po poslednej svadbe a mojom prianí daždivého počasia z poslednej soboty v Rajeckých Tepliciach to Jarke a Marekovi moc nevyšlo. Teda skor to nevyšlo mne, pretože na sobotu vyšiel celkom pekný jarný deň:) Fotenie sme z praktických dovodov naplánovali v kameňolome blízko dedinky Šútovo a potom už pokračovali obradom v Turanoch a zábavou v mojej obľúbenej Gaderskej doline. Nech sa páči, tu je krátka reportáž z Jarkinej a Marekovej svadby. Príjemné pozeranie :)

 • Zuzka & Janko & Ninka

  Zuzka & Janko & Ninka

  A je to tu. Prvá svadba v tomto roku je už odfotená, spracovaná a odovzdaná:) S chuťou po dlhšej prestávke som sa na Zuzkinu a Jankovu svadbu naozaj tešil. Príjemné pozeranie a ďakujem za to, že som mohol byť súčasťou tak pekného svadobného dňa:)

 • Naďka & Juraj

  Naďka & Juraj

1 / 6